قوانین و مقررات

قوانین عمومی :

-کلیه کالا ها و محصولات موجود در سایت آقای داروساز متعلق به داروخانه دکتر مهدی سمیعی فر بوده و دارای مجوز های مربوطه از مراجع ملزوم می باشد و تمامی فعالیت های سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد .

-رعایت قوانین در وب سایت آقای داروساز کاملا دو طرفه بوده و مشتریان نیز منجر به رعایت آن می باشند.

-تمامی قوانین و مقررات در این بخش به نگارش در آمده است وبدیهی است که تغییرات و دستورات و ملزومات جدید ابلاغ شده از سوی مراجع مذکور در این صفحه ذکر خواهد شد .

 

قوانین ارائه خدمات ومحصولات:

-از فروش هرگونه دارو و محصولی که عرضه آن نیازمند نسخه پزشک باشد معذور می باشیم.

-تمامی محصولات دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی بوده و هم چنین دارای لیبل اصالت و تاریخ انقضا می باشد.

-قیمت مصرف کننده  تمامی محصولات به صورت آنلاین به کاربران اعلام می شود.

 

قوانین سفارش و ارسال :

-تمامی محصولات خریداری شده دارای پیش فاکتور و فاکتور نهایی پرداخت  می باشد.

-در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به مشورت کارشناسان سایت جهت تایید نهایی و هماهنگی های لازم با مشتری تماس می گیرند.

-فرم سفارش و اطلاعات به هنگام خرید لزوما باید توسط خریدار تکمیل شود در صورت ورود اطلاعات ناقص و یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود .

-خریدار محترم در صورت وارد کردن نام ، آدرس تلفن شخص دیگر در صورت پرداخت مبلغ به صورت آنلابن به هنگام تحویل شخص دریافت کننده باید کارت شناسایی به همراه داشته باشد.

-هزینه سفارشات مطابق با درخواست مشتریو هزینه ارسال طبق شرایط مطرح شده به هنگام خرید بوده و در صورت دریافت هزینه توسط اداره پست برآورد خواهد شد.

 

حریم شخصی :

-تمامی اطلاعات  افراد به هنگان عضویت و سفارش در محیط سایت تحن حفاظت و مراقبت وب سایت آقای داروساز بوده و به هیچ وجه قادر به انتشار اطالاعات مربوطه اعم از مشخصات فرد، سوابق خرید وپیغام های خصوصی نخواهد بود.